26 Август, 2026

Приятелката на лихваря Митко Русия: Той е пенсионер по болест, не знам с какво се е занимавал

Приятелката на лихваря Митко Русия: Той е пенсионер по болест, не знам с какво се е занимавал

Приятелката на простреляния Митко Русия заяви пред Нова ТВ, че той е пенсионер по болест и не знае с какво се е занимавал преди това.

Приятелката му отрече той да има врагове и да се занимава с незаконна дейност.

„Нямам идея по какъв повод е бил в болницата. Не пускат никой вътре. Той е пенсионер по болест. Не знам с какво се е занимавал преди това. Доколкото имам информация никой нищо не е видял”, заяви тя.

Двама души пострадаха при престрелка на паркинг в близост до болница „Света Анна” в София. Простреляните са Митко Русия, който има криминални регистрации за лихварство, както и неговия син.

По думите на охранителя на болницата двамата мъже дошли пред спешното отделение с личен автомобил. От пресцентъра на лечебното заведение съобщиха, че ранените са в реанимация с опасност за живота.

На Стоянов е направена спешна коремна операция, а синът му е прострелян в челюстта. Това е трети опит за покушение срещу Митко Русия.

Простреляха известен лихвар и сина му в София.

Охранител в лечебното заведение твърди, че не знае какво се е случило и не е чул нищо.
Сподели:
"Украйна високо цени подкрепата и приятелството на България" - Зеленски благодари на Йотова за писмото ѝ за Деня на независимостта

"Украйна високо цени подкрепата и приятелството на България" - Зеленски благодари на Йотова за писмото ѝ за Деня на независимостта

Българският президент посочва и значителните възможности за задълбочаване на двустранното сътрудничество в икономиката, свързаността, образованието и културата

 Зеленски удостои Надежда Нейнски с орден "Княгиня Олга"

Зеленски удостои Надежда Нейнски с орден "Княгиня Олга"

В президентския указ се посочват значимият личен принос за укрепването на междудържавното сътрудничество, подкрепата за суверенитета и териториалната цялост на Украйна, съхраняването на историческата памет на украинския народ, благотворителната дейност

КРС: Радиочестотните смущения са все по-сериозно предизвикателство

КРС: Радиочестотните смущения са все по-сериозно предизвикателство

Според председателя на Комисията за регулиране на съобщенията Иван Димитров, тенденцията е към използване на все по-съвременни и широкоспектърни технически решения. Затова и институциите трябва постоянно да развиват възможностите си за откриване и локализиране на смущения.

Коментари (0)