5 Декември, 2025

Пуснаха предизборни плакати с болничен шеф без негово знание

Пуснаха предизборни плакати с болничен шеф без негово знание

Структурата на Демократична България (ДБ) в конфузна ситуация заради директора на болницата в Добрич д-р Георги Желязков. 

От офиса на партията решили да пуснат предизборен банер и плакат, на който освен водача на листата им за региона, Албена Симеонова, са и шефът на лечебното заведение в града, както и неговия заместник  д-р Светла Илиева.  

Изображението беше публикувано в социалните мрежи и предизвика моментално възмущение на гражданите.

Гафът не остана без последствия и от страна на д-р Желязков. Оказа се, че снимката е правена при посещение на ДБ извън предизборната кампания и д-р Желязков не е давал разрешение да бъде ползвана за предизборни цели. 

Днес във видео, публикувано на сайта на болницата, директорът отрече ръководството да се асоциира с която и да е партия и да е ангажирано в кампанията й. 

„Държа да отбележа категорично, че се разграничаваме от каквато и да е политическа позиция, защото болницата е надпартийна изначално“, посочва той.

Сподели:

Коментари (0)

Крадец, вдъхновен от Джеймс Бонд, погълна диамантено яйце Фаберже, но полицията си го върна

Крадец, вдъхновен от Джеймс Бонд, погълна диамантено яйце Фаберже, но полицията си го върна

32-годишният мъж е погълнал яйцето в края на миналата седмица от магазин в най-големия град в страната – Окланд, но беше арестуван, преди да успее да избяга

Шофиращ по тротоар автомобил едва не сгази пешеходка

Шофиращ по тротоар автомобил едва не сгази пешеходка

Жената успява да избегне удара, след което автомобилът продължава да се движи бавно по тротоара, стига до кръстовището с улица „Дунав“, където прави десен завой и се включва в движението

Цялото президентско войнство и „Възраждане“ да спретнат „РефереРендум за лилипутите“

Цялото президентско войнство и „Възраждане“ да спретнат „РефереРендум за лилипутите“

По време на дебатите депутати от „Възраждане“ опънаха огромен транспарант с надпис „РефереРендум за лева! Не на еврото“, а трябваше...