25 Август, 2026

Путин се представя като "борец срещу родителите си" във филм за легендарния Анатолий Рахлин

Путин се представя като "борец срещу родителите си" във филм за легендарния Анатолий Рахлин
Владимир Путин

Съветският спортист е бил първият спортен наставник на руския президент

Владимир Путин се е опълчил срещу воля на родителите си, е разкрил самият той, предаде ТАСС.

Стопанинът на Кремъл е дал интервю, използвано във филма "Треньорът". "Майка и татко бяха много против аз да се занимавам активно със спорт. Те смятаха, че честите тренировки ще повлияят отрицателно върху добрите и отличните оценки в училище. Аз обаче много исках  да тренирам самбо. "Този спорт си е чиста проба уличен бой", ми казваха те", е разказал държавният глава.

"Аз искрено желаех да тренирам това бойно изкуство и се опълчвах на родителската воля. Оплаках се на Анатолий Рахлин. Той е говорил с майка и татко и те ми дадоха зелена светлина", посочил е още Путин.

"Треньорът" е бил излъчен по държавна телевизия снощи. Лентата е посветена на легендата на съветския спорт Анатолий Рахлин (1938 – 2013 г.). Той е бил първият спортен наставник на бъдещия президент, който е започнал да тренира при Рахлин на 11-годишна възраст.
Сподели:
Тръмп настоя Техеран да спре масовите екзекуции на протестиращи

Тръмп настоя Техеран да спре масовите екзекуции на протестиращи

„Провалящата се Ислямска република Иран не плаща на голяма част от военните си, докато в същото време екзекутира протестиращи, дори когато те вече не протестират..", изрази своето възмущение американският президент

На московското летище "Внуково" кацна американски военен самолет - Кремъл твърди, че не знае нищо

На московското летище "Внуково" кацна американски военен самолет - Кремъл твърди, че не знае нищо

Става дума за Globemaster, тежък военно-транспортен самолет, използван за превоз на войски, оборудване и товари, може да служи също за правителствени и специални мисии

Пожар в руски газохимически комплекс в Амурска област рани над 120, един загина

Пожар в руски газохимически комплекс в Амурска област рани над 120, един загина

Комплексът е съвместен проект на руската компания „Сибур“ и китайската нефтогазова компания „Синопек“. Той все още не е започнал производство.

Коментари (0)