Компромисите, които ще правим – всички, които са необходими за народа. А това може да се разбере при разговор с политическите сили, за да се очертаят допирните точки. Тогава ще видите как ще започнат да се случват консенсуси. Това заяви в ефира на Би Ти Ви депутатът от ГЕРБ Радомир Чолаков.
Ние сме готови за разговори за политики, програми и цели. От там могат да произтекат и разговорите за персонален състав на кабинет, но нямаме яснота за министри. Ние трябва да излъчим най-добрите личности във всяка една сфера. Нека най-добрият да стане министър, допълни той.
Мисля, че трябва да се разговаря с всички. Това ни каза гласът на народа – да намерим някакво съгласие. Затова разговорът трябва да бъде максимално широк. Има десетки въпроси, по които да постигнем съгласие, подчерта Радомир Чолаков.
България
Радомир Чолаков: На изборите народът ни каза - трябва да намерите съгласие
Автор: Димитър Иванов
Радомир Чолаков
Разговорите трябва да бъдат максимално широко, ако искаме да направим правителство, посочи още той
Фактор

Коментари (0)