Няма жертви, въздушният трафик не е засегнат
Три ракети бяха изстреляни по база на американските войски край международното летище в Багдад, но не са причинили жертви, съобщиха два източника от службите за сигурност, цитирани АФП.
„Базата на летището в Багдад беше атакувана с три ракети, две от които бяха свалени от специалната защита на базата, а третата падна близо до щаба на командването на службата за борба с тероризма“, заяви източник от службите за сигурност.
Втори източник от службите потвърди съобщението, като отбеляза, че няма жертви и че ракетите не са засегнали въздушния трафик. /БГНЕС
Още от Свят
The Telegraph: Путин вероятно е пропуснал последния си шанс да излезе от войната без поражение
Изданието обръща внимание на думите на украинския външен министър Андрий Сибига, който заявява, че Русия е пропуснала шанса да приключи войната при приемливи условия
Европейска Армения: Партията на Пашинян води убедително
Очаква се ЦИК на Армения да представи скоро първи официални предварителни резултати.
Президентът на Финландия: Украйна е на върха на своята мощ, има седем признака за това
Съотношението на загубите се е променило от 1:3 в полза на Украйна до 1:8 в полза на Украйна