Към момента на двамата мъже, задържани за смъртта на българина, са повдигнати по 11 обвинения
Готови са резултатите от аутопсията на починалия в Солун футболен фен Тоско Бозаджийски. Семейството на българина вече е информирано каква е причината за смъртта на сина им.
Според медицинската експертиза смъртта е причинена от удара на колата, като преди това на жертвата са нанесени удари с тежък предмет, съобщи БНР. Първоначално от консулството ни в Солун отказаха да оповестят дали смъртта е настъпила в следствие на побоя, нанесен на Бозаджийски от футболни фенове или заради пътно транспортно произшествие, при което той е прегазен от лек автомобил.
Към момента на двамата мъже, задържани за смъртта на българина, са повдигнати по 11 обвинения. По две са за извършено тежко престъпление и по 9 за хулигански прояви, казаха още от консулството ни в Солун.
Още от Закон и ред
ЕС ще разполага от неделя с правомощия да прилага знаковия си закон за изкуствения интелект
Новите правила забраняват използването на AI за предиктивна полицейска дейност, системи за разпознаване на емоции на работното място или в училищата, както и AI, който манипулира човешкото поведение
Симона Пейчева: Съдействам на разследването за смъртта на Владимир Янков, не се укривам
"Моля всички медии да се въздържат от разпространяване на неверни твърдения и внушения, които засягат не само моето име, но и близките ми"
Министър Демерджиев: Има заподозрени за убийството на бизнесмена Владимир Янков
По думите му, към момента няма данни шампионката по художествена гимнастика Симона Пейчева да е замесена