До месец ще имаме виртуална приемна, съобщи зам.-кметът Кристиан Кръстев
Зам.-кметът Кристиан Кръстев заяви, че София е проектирана за много по-малко жители и заради това трябва самите ние да спазваме правилата за движение и да се дисциплинираме като шофьори и пешеходци.
„Тротоарите и булевардите не са места за паркиране. Имаме построени паркинги и ще работим за още такива“, напомни той.
Кръстев обясни, че ще се разшири бул. „Тодор Каблешков“ и ще се увеличат лентите, както и ще се урегулират още два важни за София булеварда - „Панчо Владигеров“ и „Царица Йоана“.
„До месец ще направя виртуална приемна, защото живеем в 21 век и всеки е с компютър или телефон, за да може по-лесно да общуваме“, информира той.
„Ще има и нещо подобно на референдум, за да обсъдим всички нови идеи“, каза още заместник-кметът по направление транспорт и "Транспорт и градска мобилност" Кристиан Кръстев.
Той присъства на представянето на нова електробусна линия в София заедно с градоначалника на столицата Йорданка Фандъкова.
(NOVINI.BG)
Още от Улицата
Демерджиев се зарече да спре джигитите на пътя
Вътрешният министър е разпоредил мащабни действия срещу опасното шофиране - дрифтовете и гонките, като проверките са започнали от Пловдив
С макет на паметника на съветската армия БСП намигат на Терзиев
Общински съветници на БСП връчиха днес на столичния кмет макет на МОЧА, с подтекста - да бъде възстановен омразния символ на съветска окупация на България
Ремонт променя движението на трамвайни линии в София до средата на август
Трамваите по линии 6, 7, 12 и 27 ще се движат по променени маршрути до 13 август