17 Май, 2026

Разследват къде е Красимир Горсов - заради източената сметка на болната му дъщеря Мануела

Разследват къде е Красимир Горсов - заради източената сметка на болната му дъщеря Мануела

Снимка: архив

На органите на МВР е възложено да проверят дали е напуснал държавата

Прокуратурата съобщи, че официално е постъпил сигнал и започва разследване по случая с изчезналия Красимир Горсов. 
Припомняме, бащата на Мануела Горсова, която пострада при катастрофата с шампиона по фигурно пързаляне Максим Стависки, е в неизвестност - информацията дойде от актьора Владислав Карамфилов, който години наред помага на семейството. По думите му Красимир Горсов е изчезнал заедно с пари от сметките за лечението на болното си дете.

Говорителят на Софийската районна прокуратура Николай Николаев коментира, че в постъпилия сигнал в четвъртък са посочени данни, освен за липсващи пари от банкови сметки, и за изчезването на семейни ценности – бижута. „До голяма степен не са конкретизирани сведенията, поради което наблюдаващият прокурор е указал да бъдат допълнени“, каза още той. 

Николаев обяви, че е възложено на органите на МВР да бъде проверено дали Красимир Горсов е напуснал държавата. „Нямаме информация към момента за местонахождението му. Доколкото ми е известно не може да бъде установен контакт с него на мобилните му телефони“, допълни говорителят на СРП.

Сподели:

Коментари (0)

Задържаха мъж за раняването на двама край метростанция „Хан Кубрат“

Задържаха мъж за раняването на двама край метростанция „Хан Кубрат“

Спорът е избухнал заради паркомясто между двама българи и двама граждани на Нидерландия, като впоследствие е ескалирал до физическа саморазправа и стрелба

Мечка уби млад мъж над витошката хижа "Офелиите"

Мечка уби млад мъж над витошката хижа "Офелиите"

Свидетели на трагедията разказват, че след като бил нападнат от животното, мъжът се е опитал да се защити с пръчка

Дръж се земьо, шоп те гази: Хумор, танци и песни на XVII-ия „Шопски празник”

Дръж се земьо, шоп те гази: Хумор, танци и песни на XVII-ия „Шопски празник”

Международното участие е представено от атрактивната френска изпълнителка на български фолклор Сули Лин, която взима участие в програмата заедно с малката талантлива гадуларка Стефани Митева, певицата Георгия Райкова, фолклорна група „Шопкини“ и др.