30 Април, 2026

Рекетирана от разбитата група на Митьо Очите разкри какво е преживяла и от кого я е страх

Рекетирана от разбитата група на Митьо Очите разкри какво е преживяла и от кого я е страх

Румяна Черкезова

Митьо Очите няма нищо общо с погребалния бизнес. Него го познавам от телевизора, заяви управителката на погребална агенция

Пострадах от Йордан Въчев и братята Пишиеви - Иван и Владислав. Рекетираха ме на всяко десето число. Плащахме "такса спокойствие" - първоначално по 100 лева на погребение, а после по 150 лева. 

Това каза пред камерата на БТВ Румяна Черкезова, управител на погребална агенция. Тя разказа за проблемите си с разбитата вчера в Бургас група за рекет, изнудване и побой. "Реших да се откажа от плащането на тази "такса" и тогава започнаха проблемите. Иван Пишиев ходеше с дъщеря ми. Започна да я бие. Тя избяга посред нощ от дома му. Мен също ме биеха. Изпочупиха офиса ми. Запалиха катафалката ни. Иван Пишиев ме принуди да прехвърля джипа си на брат му - Владислав. Тези двамата изпълняваха поръчките на Йордан Въчев", обяви жената.

"Искам да кажа, че Митьо Очите няма нищо общо с погребалния бизнес. Него го познавам от телевизора. Не знам защо го свързват с тази група. Всеки, който се държи по-буйно в града и го свързват с него, а това не е вярно. Аз не се страхувам от Митьо Очите. Не го познавам този човек и нямам допирни точки. Не се страхувам. Полицията си върши работата", разкри Черкезова.
Сподели:

Коментари (0)

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

„Казват, че „страхът е широк една миля и дълбок един сантиметър“ – възпрятието за страх е много по-голямо, отколкото реално представлява опасността, сподели Анди Доналдсън. За възможната опасност му напомни 2,5-метров крокодил, чакащ на стартовата рампа.

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Премиерът атакува проекта, ощетил финансово държавата, след оставката на борда, който от своя страна обвини държавата в липса на диалог

Екшън на пътя: Гонка, спречкване и скъсан пагон при проверка в Ботевград

Екшън на пътя: Гонка, спречкване и скъсан пагон при проверка в Ботевград

Шофьорът, който е карал без книжка без книжка и с 1,67 промила, все пак е бил хванат след проявена от нарушителя агресия