19 Юни, 2026

Ренета Инджова със счупена китка, блъснал я непознат докато отивала на пазар

Ренета Инджова със счупена китка, блъснал я непознат докато отивала на пазар
Ренета Инджова

Полицията счита, че не става дума за инцидент с цел грабеж

"Ренета Инджова е разпитана за причиняване на средна телесна повреда. Тя е със счупена китка на ръката, инцидентът е станал към 9 часа сутринта вчера. Тя разказа през органите на полицията вечерта след инцидента, че сутринта тръгвайки за пазар и завивайки зад ъгъла чува бързи стъпки на лице, което се блъска в нея, тя загубва равновесие и пада на земята".

Това съобщиха на брифинг в СДВР от полицията за инцидента с бившия служебен премиер Ренета Инджова, първата и единствена жена министър-председател на България.

Случаят е поет от 5-то РУП, не може да се говори за нападение с цел грабеж, тъй като мъжът, който е видимо млад, не е направил опит да обере Инджова.

Утре тя ще бъде оперирана в „Пирогов“. Лекарите са решили, че травмата е тежка и трябва да се постави инплант.

Сподели:
Отбелязахме 150 години от гибелта на Сава Младенов

Отбелязахме 150 години от гибелта на Сава Младенов

На лобното му място в Тетевен – м. Козница, традиционно се проведе възпоменателен митинг всяка година

Евростат: Потребителските цени в България остават най-ниските в ЕС

Евростат: Потребителските цени в България остават най-ниските в ЕС

България остава страната с най-ниски потребителски цени в Европейския съюз през 2025 г., показват данни на Евростат. В същото време страната отчита едни от най-високите темпове на поскъпване на храните и най-висока инфлация в еврозоната, което поставя под въпрос колко дълго ще се запази това ценово предимство.

"Спаси София" атакува решение за изграждане на небостъргач в кв. "Младост"

"Спаси София" атакува решение за изграждане на небостъргач в кв. "Младост"

Борис Бонев, председател на партията, изтъква, че е безобразие да се строи частна сграда върху терен, който практически принадлежи а софиянци

Коментари (0)