Това ще важи за периода 31 август - 9 септември
Въвежда се организация на движението за реконструкция на кръстовище бул. „Княз Ал. Дондуков” – бул. „Васил Левски” в София. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.
От 00.00 часа на 31 август 2017 г. до 24.00 часа на 9 септември 2017 г. се забранява влизането на пътни превозни средства през източната част на кръстовище бул. „Княз Ал. Дондуков” – бул. „Васил Левски”.
© 2017 Всички права запазени. Позоваването на Информацио
Още от Улицата
Скандал при посещението на Радев в Струмяни – арестуваха журналистката Гергана Петрова (видео)
Кадрите от задържането бяха разпространени във фейсбук от Pirinsko.com., няма яснота, каква е причината за наказателната мярка
117 млн. евро ще струват президентските избори, съобщиха от МС
Средствата са заложени в централния бюджет, а с тях трябва да се осигури подготовката и провеждането на изборите
Какво се случва с преговорите на Иран и Оман за корабоплавателен коридор и разминиране на Ормуз?
На 25 август в Техеран министрите на външните работи на Иран и Оман обсъдиха рамково споразумение за създаване на „временен коридор“ за корабоплаване и проект за разминиране на протока, се казва в съвместно изявление