"Републиканци за България" подкрепиха Димитър Христосков за кмет във Ветрен дол срещу беззаконието
"Подкрепете кандидата на Републиканци за България – Димитър Христосков на предстоящите на 27 февруари избори за кмет на село Ветрен дол, защото в негово лице, ние имаме най-подготвения и амбициран човек, който ще работи за вас". Това призова жителите на село Ветрен дол, община Септември Цветан Цветанов председател на Републиканци за България.
"Вие познавате Димитър, който винаги е защитавал интереса на жителите на Ветрен дол като кмет и с неговото избиране няма да бъде допусната експлоатацията на кариерата за инертни материали, край вашето село", заяви Цветанов. "Знаем, че ще има опити за манипулации на изборния процес, заради това гласувайте масово, за да не може вотът ви да бъде изопачен. Надявам се, че компетентните органи ще вземат мерки, за да не бъде опорочен предстоящият избор в неделя, а в края на деня ще се поздравим с преизбирането на Димитър Христосков", каза на ветрендолци председателят на Републиканци за България.
Цветан Цветанов заедно с областния координатор за Пазарджик Атанас Шопов присъстваха на представянето на Димитър Христосков като кандидат за кмет издигнат от Републиканци за България. Цветанов разговаря с жителите на селото, които му разказаха както за проблемите си, така и какви са им очакванията след изборите следващата неделя. Ветрендолци заявиха подкрепата си за Димитър Христосков, който в продължение на десет години бе кмет на селото. Кандидатът Димитър Христосков каза, че на изборите в неделя той се изправя срещу Марин Рачев, а също така и, че няма да позволи, ако бъде избран за кмет на Ветрен дол, кариерата за инертни материали да започне да работи.
На 27 февруари Димитър Христосков от Републиканци за България е с номер 7 в интегралната бюлетина.
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя