28 Февруари, 2026

69-годишният Ричард Гиър отново e щастлив татко - има си момче

69-годишният Ричард Гиър отново e щастлив татко - има си момче

снимка: Дарик

Датата на раждане и името му се пазят в тайна, но момченцето е първо дете на двойката

Американският актьор Ричард Гиър стана отново баща. Говорител на 69-годишния актьор е потвърдил пред CNN, че той и съпругата му, 35-годишната испанка Алехандра Силва, са станали родители на момче.

Няма информация за точната дата на раждане, нито за името на детето, което е първо за двойката. И двамата имат деца от предишните си връзки. Гиър има 19-годишен син от брака си с Кери Лоуел, а Силва - син от бившия й съпруг Говинд Фридланд.

Гиър и Силва сключиха брак миналата година. Връзката им започна през 2015 г. малко след края на нейния развод.

През декември миналата година тя публикува в инстаграм профила си снимка, на която се вижда, че е бременна, с коментара "Толкова съм щастлива". По-рано, през септември, разпространи и снимка от срещата им с Далай Лама. Гиър е будист и дългогодишен приятел на тибетския духовен лидер.

Силва е дъщеря на Игнасио Силва, бивш вицепрезидент на футболен клуб "Реал Мадрид".
Сподели:

Коментари (0)

Морган Фрийман: В Белия дом седи престъпник, осъден по 34 обвинения, води САЩ към пропаст

Морган Фрийман: В Белия дом седи престъпник, осъден по 34 обвинения, води САЩ към пропаст

В последните дни президентът на САЩ влезе и в публичен спор с Робърт де Ниро, след като носителят на „Оскар“ заяви, че разрушава страната.

Френската легенда Изабел Аджани в центъра на финансов скандал, застава пред Апелативния съд

Френската легенда Изабел Аджани в центъра на финансов скандал, застава пред Апелативния съд

Актрисата обжалва присъдата за данъчни измами, свързана с милиони евро и транзакции от Сенегал, след като бе осъдена на две години условно и глоба от 250 000 евро

Журналистка разказа в Glamour как протича "трезвено секс парти"

Журналистка разказа в Glamour как протича "трезвено секс парти"

Тайдман оцени концепцията, признавайки, че се е чувствала в безопасност на партито и не е имала махмурлук и не е изпитвала срам на следващата сутрин