8 Юли, 2026

Росен Желязков: Прокуратурата е сърцето на правовата държава

Снимка: архив

Подложени сме на най-силното хибридно въздействие в момента, каза премиерът в началото на Четвъртия форум на главните прокурори от Балканските страни

Подложени сме на най-силното хибридно въздействие в момента. Това заявление направи премиерът в началото на Четвъртия форум на главните прокурори от Балканските страни в понеделник. 

Министър-председателят участва в събитието, чийто домакин е Борислав Сарафов. предаде Нова. Той откри форума с думите: „Прокуратурата наистина е сърцето на правовата държава“.

"Росен Желязков е силна дясна кандидатура, която би била подкрепена и от ПП-ДБ", смята социологът Васил Тончев. Кандидатура на вицепрезидента Илияна Йотова би бламирала желание на Радев да издигне друга кандидатура за президент, каза той.

Тончев е на мнение, че е възможно Радев да напусне поста си и да даде началото на нова партия, ако конфликтът в Украйна претърпи изменение. 

 

 

Сподели:
Десислава Атанасова публикува документи, доказващи, че от 5 до 8 април 2024 г. е била само в Турция

Десислава Атанасова публикува документи, доказващи, че от 5 до 8 април 2024 г. е била само в Турция

"Тази справка и всички други документи, относно пътуването и пребиваването ми в Република Турция за периода 05-08 април 2024г., ще представя пред компетентен съд, за установяване на отговорността на съответните лица"

Кабинетът прави "пълна ревизия" на споразуменията с „Райнметал“, закрива дружество за изграждане на заводите

Кабинетът прави "пълна ревизия" на споразуменията с „Райнметал“, закрива дружество за изграждане на заводите

По думите на Пулев, към момента няма подписан договор с германската компания, а "само споразумения", сключени от кабинета на Росен Желязков

 Спряха движението на влаковете през Марикостиново заради голям пожар

Спряха движението на влаковете през Марикостиново заради голям пожар

Огънят е обхванал около 20 декара сухи треви и храсти

Коментари (0)