9 Април, 2026

Росен Йорданов: Кирил Петков говори като холивудска звезда, Мая Манолова силно се възбужда, когато види микрофон

Росен Йорданов: Кирил Петков говори като холивудска звезда, Мая Манолова силно се възбужда, когато види микрофон

Росен Йорданов

"Може г-н Василев да не е видял добре буквата в бележката с "500к". Тя може да се отнася за "килограма", "калории" и "кандидати". Г-н Василев и Татяна Дончева са опитни юристи. Той със сигурност е осъзнавал, че с действията си ще предизвика ефект. На мен вече не ми е смешно. Миналата година по това време споделих, че влизаме в цикъл от избори. Целите на протеста бяха да се докаже, че нищо не можем да направим, че нищо не става от нас". Това заяви психологът Росен Йорданов пред Нова Нюз.

"Зрителите не се задълбочават в това какви хора стоят зад депутатите. Освен това - има групова динамика. Очевидно има голям апетит за красноречие и остроумие. Тошко Йорданов е майстор на метафорите, а Мая Манолова силно се възбужда, когато види микрофон. Тя е като ексхибиционистите, които обичат да се разкриват, когато са пуснати на свобода. Тя е символът на това, което се случва в парламента. Кирил Петков би се харесал на всички страни. Всичко, което той казва, го неутрализира. При него има вокален далтонизъм, едно провлачване, както при холивудските звезди, които говорят с апломб. Когато Петков коментира със загриженост за важна тема, все едно чувате кино звезда, която се хвали с поредната си награда. но всъщност все едно се хвали за поредната си награда", каза още Йорданов. 

Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Андрей Гюров изтъкна мигновеното отражение на примирието върху международните цени на петрола – спад до 94-95 долара за барел.

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници