31 Март, 2026

Росен Йорданов: Време е за мъжкари, а не за момченца

Росен Йорданов: Време е за мъжкари, а не за момченца

Росен Йорданов

Всички политически сили трябва да се превъзпитат – особено първите

Очаквам нещо по-различно. Доволен съм в някакъв смисъл – това е един макар и мъчителен процес на превъзпитаване. Всички трябва да се превъзпитат – първите политически сили особено. 

Така коментира в студиото на Нова ТВ социалният психолог Росен Йорданов първите резултати от изборите за парламент, от които става ясно, че в сериозна надпревара за първото място са ГЕРБ и ПП-ДБ.

Едните да престанат да говорят за миналото, а другите да не гледат само в бъдещето. И двете сили трябва да гледат в настоящето, а не да гледат в обекованата земя. Защото всички хора се интересуват от тук и сега, аргументира се той.

Повечето хора искат правителство, това показват извадките. Няма идеологически спор между ГЕРБ и ПП-ДБ. Не е ли важно, тези две сили, ако загърбим психологическите неща, като минало, корупция и …, които трябва да се доказват, да преодолеят личностните спорове? Време е за мъжкари, а не за момченца, заяви Росен Йорданов.

Сподели:

Коментари (0)

Бургаската полиция задържа шофьор с рекордните 4,46 промила алкохол

Бургаската полиция задържа шофьор с рекордните 4,46 промила алкохол

След извършената на място проверка е установено, че мъжът шофира след употреба на алкохол с концентрация – 4,46 промила

Агенцията за безопасност на храните спря нелегален внос на сирене и кашкавал

Агенцията за безопасност на храните спря нелегален внос на сирене и кашкавал

На 30 март т.г. митничари спират за проверка микробус с българска регистрация, влизащ в страната от Турция. В него е намерено значително количество сирене, кашкавал и др.

Ученици с български корени получават подкрепа в изучаването на родния език в Одеска област

Ученици с български корени получават подкрепа в изучаването на родния език в Одеска област

Те ще получават учебници и учебни помагала, необходими за организиране на учебния процес, предвижда подписаният Протокол между МОН и Министерството на образованието и науката на Украйна