Поканени са и представители на администрацията от двете страни
Българо-румънска работна среща заради изграждането на ”Дунав мост 3” в Русе.
Големите задръствания на Дунав мост заради увеличения обмен на търговски стоки между двете страни, както и все по-голямата роля на европейските транспортни коридори, налагат да се обмисли стратегия за решаване на проблема с трафика.
На срещата са поканени депутати от България и Румъния както и представители на администрацията на двете страни.
Още от България
Откриха канабис в нива до село Лиляново
При претърсване на къща в село Лиляново вчера служители на реда са открили и иззели 2 обекта със суха зелена тревиста маса. Веществото е реагирало положително на канабис.
Арестуваха десетки при акция на МВР в кв. Ботунец и други части на столицата
Мащабна спецакция под ръководството на СДВР, ГДБОП и жандармерията срещу престъпната група "Калашниците“ доведе до ареста на 36 души
"Тапи" от коли блокираха АМ „Тракия“ при „Траянови врата“, има и леки ПТП-та
Вътре в самия тунел движението е почти спряло и в двете ленти, като колите се придвижват с едва няколко километра в час