Президентът Румен Радев се намеси в дебата за военните учения на НАТО в Черно море и охраната на въздушното ни пространство със свой пост във Фейсбук
"С наближаването на изборите нарастват спекулациите на тема "сигурност". В последните дни изявени политици се опитват да проблематизират съвместния "еър полисинг" и военните учения на НАТО в Черно море", написа държавният глава в профила си във "Фейсбук".
Реакцията му е след разменените нападки между ГЕРБ и БСП, включително между двамата лидери – Нинова и Борисов, които се оприличаваха на врабче, гълъб и ястреб.
В поста си, който се появи късно вечерта в профила му във "Фейсбук" генералът напомня, че и двете решения са взети по време на кабинета "Борисов".
Още от България
Цацаров станал собственик на вила в петзвездния голф клуб на “Кънчовците” в Балчик
Луксозният имот от 141 кв.м. и куп екстри е придобит само срещу120 хил. евро за кв. м., сочи проверка на Bird.bg
Руският самолет, който премина през България, целенасочено е прелетял над авиобаза „Безмер“
"Руският Ил-76ТД е извършил едно много странно движение – отклонявайки се в посока Ямбол и Безмер, а след това връщайки се обратно и адаптирайки полета си в първоначалната права линия"
Митрофанова отново "забрави", че на Шипка рамо до рамо с опълченците ни са воювали украинци
Поредна провокация в духа на великоруския шовинизъм