31 Март, 2026

Руснаците се присмиват на Путин: Приказният цар Владимир забрани на крепостните си да ходят в Грузия (ВИДЕО)

Руснаците се присмиват на Путин: Приказният цар Владимир забрани на крепостните си да ходят в Грузия (ВИДЕО)

Трябва да забрани на себе си и Гаврилов ходенето в страната, за тях там наистина има опасност, коментират те

Путин реши да отмъсти на грузинците за бунтовете и да защити православния комунистически мисионер Сергей Гаврилов, депутат от Държавната дума, а наказа нас, коментират руснаци в интернет, като създават и клипчета по темата. Те скъсват от подигравки руския президент и възхваляват решителната реакция на грузинците, като превъзнасят и страната като туристическа дестинация.

Приказният цар Владимир забрани на крепостните си селяни да ходят в Грузия, както по-рано им забраняваше за ходят в Египет и Турция.

Путин трябва да забрани на себе си и Гаврилов ходенето в Грузия, за тях там наистина има опасност, коментират те.

Участието на заместник-председателя на Държавната Дума Сергей Гаврилов и други делегати от Русия в 26-ата сесия на Общото събрание на Международната асамблея по православие в Тбилиси стана ябълката на раздора преди 5 дни.

Гаврилов откри заседанието в сградата на грузинския парламент от председателското място, което взриви страната и предизвика мощен спонтанен протест, на който стотици пострадаха от полицейските палки. 

Председателят на грузинския парламент подаде оставка, а Москва обяви, че протеста е русофобски и отмени полетите до Тбилиси.  Кремъл призова руснаците да не ходят в страната, защото там за тях е опасно, което предизвика всенародния присмех.


Сподели:

Коментари (0)

Безмилостна Русия: Атакува Украйна със стотици бомби, Киев търси изход

Безмилостна Русия: Атакува Украйна със стотици бомби, Киев търси изход

По думите на Олександър Сирски все още не са намерени ефективни средства за противодействие на управляемите бомби и това остава сериозен проблем

Безпрецедентно разследване блокира смяната на върха във ФЕД

Безпрецедентно разследване блокира смяната на върха във ФЕД

Тръмп многократно е атакувал Джером Пауъл от завръщането си на власт през януари 2025 г. - нарекъл го е „тъпак", поставял е под съмнение умствените му способности и го е обвинявал в закъснели решения

Нетаняху: Пречупихме Иран наполовина – краят на режима е въпрос на време

Нетаняху: Пречупихме Иран наполовина – краят на режима е въпрос на време

Военните цели са частично изпълнени, но липсата на график подсказва дълга и изтощителна конфронтация