17 Март, 2026

Сачева: Подписвайки споразумението казахме, че няма да участваме в битките между двете ДПС-та

Сачева: Подписвайки споразумението казахме, че няма да участваме в битките между двете ДПС-та

Деница Сачева, снимка: архив

"Не зная какво притеснява ДПС-ДПС - те имат пет комисии, тяхна е и комисията по земеделието", сподели бившият министър на труда и социалната политика

Не зная какво притеснява ДПС-ДПС за назначенията, каза бившият министър на труда и социалната политика Деница Сачева пред бТВ.

Те имат пет комисии, тяхна е и комисията по земеделието - имат председател там, припомни тя.

„ДПС-ДПС са подписали приложение към споразумението за съвместно управление. Ние казахме при подписването, че няма да участваме в битките между двете ДПС-та“, каза Сачева.

Тя коментира, че цялата тази дискусия, която отново минава през темата за постове и назначения показва, че ние може би имаме различни цели.

На въпрос за притесненията, че назначенията били свързани с Пеевски, бившата министърка отговори така: „Тази мантра, че всеки е на Пеевски и че това е модел, взе да се изчерпва“.

Губим времето на българските граждани с тези диалози. Влияние имат всички, включително и Лена Бориславова, допълни Сачева.

Сподели:

Коментари (0)

Денков не разбирал "драмата"  с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Денков не разбирал "драмата" с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Попитан защо Бойко Рашков води листа в София Николай Денков посочи, че 25 МИР е място, където стават тежки сблъсъци

 Финансовата комисия прие на второ четене удължителния закон за бюджета

 Финансовата комисия прие на второ четене удължителния закон за бюджета

Приемането му ще позволи на страната да работи в продължение на три месеца след 31 март.

Решено: Явор Божанков не влезе в листите на ПП-ДБ

Решено: Явор Божанков не влезе в листите на ПП-ДБ

Решението е взето след категоричния отказ на ПП Божанков да участва в предстоящите парламентарни избори