8 Юли, 2026

​Самолет на германска авиокомпания кацна извънредно на Летище София

​Самолет на германска авиокомпания кацна извънредно на Летище София

На борда възникнал скандал между пътници, който преминал в сбиване

Машината е изпълнявала чартърен полет от Ерфурт за Анталия, когато на борда възниква скандал между пътници, който преминава в сбиване.

По това време самолетът е бил над Централния Балкан и екипажът е поискал кацане на летище София, за да овладее ситуацията на борда. Двама от пътниците са били в нетрезво състояние и след престой в транзитна зала са качени отново на борда и полетът е продължил.
Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)