Късно вечерта в петък във Враца се е самоубил Огнян Кръстев, който е природен брат на актрисата Нона Йотова, пише "24 часа". 70-годишният инженер химик страдал от от дълго време от раково заболяване. В последно време туморът се разраснал и той изпитвал силни болки, твърдят негови приятели.
Преди години Огнян Кръстев работеше като технолог във фалиралия вече комбинат "Химко" и на врачани бе известен като Софиянеца. Според запознати, които определят Кръстев като един от най-големите бонвивани в града, страдал жестоко и често говорел на приятели, че ще си тегли куршума, за да не се мъчи.
Съседите на Кръстев споделиха, че се е гръмнал с пистолет, стреляйки в в корема си.
От няколко години самоубилият се живеел разделен със съпругата си и децата си, които се преместили в Поморие.
По бащина линия Огнян Кръстев е брат на популярната актриса Нона Йотова, но имат различни майки.
Още от Улицата
Трима души са загиналите при катастрофата на „Челопешко шосе", други трима са с опасност за живота
Прокурор Кънев посочи, че в автобуса е имало и малки деца, които се връщат от училище и ако не са били пожарникарите, „днес щяхме да говорим само за жертви".
Важна информация за участниците във възпоменанието на концлагера "Белене"
Участието в събитието е свободно и напълно безплатно, като за него не се заплащат никакви такси или услуги на гидове
Велизар Шаламанов: Ген. Русев няма качества да подаде сам оставка, вероятно ще го издигнат за шеф на отбраната
Преди 7 години платихме първите самолети Ф-16, но от тогава българските ВВС не могат да подготвят инфраструктурата за да ги приемат на летището на Трета авиобаза, както и подготвят необходните 12 пилоти, които да летят на тези натовски самолети. Причината е, че няма желание, защото това ще сложи край на руското влияние в армията, казва експертът