25 Февруари, 2026

Самоубийство на студент разтърси Пловдив

Самоубийство на студент разтърси Пловдив

21-годишният младеж се гръмнал с пистолета на баща си

21-годишен младеж се гръмнал със законния пистолет на баща си. Момчето произвело фаталният изстрел в дома си, докато родителите му отсъствали. Георги е взел фаталното решение заради момиче, в което бил влюбен, но то не отвръщало на чувствата му. 

Младежът излизал с девойката известно време, но в един момент тя започнала да се държи студено. Малко преди да се самоубие, Георги се опитвал да се срещне с нея, но тя отказвала, не отговаряла и на съобщенията му, нито пък показвала да има чувства към него,  младежът бил лудо влюбен. 

Преди да се самоубие вчера, той се обадил на родителите си, които били на пазар и им казал, че много ги обича. Те се прибрали набързо  и го намерили мъртъв, бил се застрелял с пистолета на баща си, който бил военен.

Оставил на близките си предсмъртно писмо, в което пишело: "Простете ми, че правя това. Знам, че ще причиня болка на много хора, но аз повече не мога така".Георги е бил студент в Техническия университет в Пловдив.
Сподели:

Коментари (0)

Броят на убитите журналисти през 2025 г. е рекорден

Броят на убитите журналисти през 2025 г. е рекорден

„Журналистите биват убивани в рекордни количества в момент, когато достъпът до информация е по-важен от всякога. Всички ние сме изложени на риск, когато журналисти биват убивани за това, че отразяват новините“, подчерта главният изпълнителен директор на Комитета за защита на журналистите

Ескалация в Иран: Протестиращи се сблъскаха с лоялисти на режима

Ескалация в Иран: Протестиращи се сблъскаха с лоялисти на режима

Напрежението ескалира между антиправителствени активисти и проправителствени милиции, които се сблъскват в иранските университетски кампуси за четвърти пореден ден

Община Тетевен ще отбележи националния празник  3-ти март с богата програма

Община Тетевен ще отбележи националния празник 3-ти март с богата програма

Празникът ще започне с молебен в местния храм и рецитал на ученици от СУ "Георги Бенковск"