27 Май, 2026

Сергей Асланян: Защо Путин изпълзя от бункера? Ще я има ли Русия след година?

Новоизбраният президент на САЩ Донал Тръмп лично инструктира своя специален представител да прекрати конфликта между Русия и Украйна в рамките на 100 дни.

Журналистът и водещ на предаването „Ходорковский LIVE"“ Сергей Асланян @garagass заедно с водещия на Канал 24 Владислав Соловьов обсъдиха редица важни въпроси около войната в Украйна.

Например:

Защо Путин изпълзя от бункера?

Ще я има ли Русия след година?

Путин направи неочаквано извънредно предаване направо от заседание на руския Съвет за сигурност, за да поздрави Доналд Тръмп за встъпването в длъжност като президент на САЩ. Това изглежда като шега, тъй като в своята риторика Путин непрекъснато подчертава, че в Украйна той води война срещу „колективния Запад“, където основна роля играят САЩ.  В него кремълският диктатор подчерта готовността си за диалог за решаване на въпроса с войната в Украйна.

Междувременно новоизбраният президент на САЩ Донал Тръмп лично инструктира своя специален представител да прекрати конфликта между Русия и Украйна в рамките на 100 дни. Експертът сподели и собствените си мисли за предстоящия край на войната и бъдещата съдба на Руската федерация. За повече подробности относно това и други неща, гледайте на живо!

Сподели:
Зеленски изпрати спешно писмо до Тръмп за критичния недостиг на средства за ПВО

Зеленски изпрати спешно писмо до Тръмп за критичния недостиг на средства за ПВО

В посланието е отразена и тревогата на Киев относно трудностите с осигуряването на доставки на оръжие по програмата PURL, която позволява на съюзниците от НАТО да финансират закупуването на американско оръжие за Украйна

След удар на ВСУ е изгорял щабът на Черноморския флот на Русия в Севастопол

След удар на ВСУ е изгорял щабът на Черноморския флот на Русия в Севастопол

Назначеният от Кремъл окупационен „губернатор“ на граза Михаил Развожаев потвърди ударите по града.

 Тръмп ще се срещне с кабинета си в критичен момент за преговорите с Иран

Тръмп ще се срещне с кабинета си в критичен момент за преговорите с Иран

При настоящето положение на нещата обаче Тръмп рискува също така войната, която сам реши да започне, да приключи с незадоволителен край 

Коментари (0)