25 Февруари, 2026

Шефът на ФИФА към хулиганите: Най-добре си стойте вкъщи!

Шефът на ФИФА към хулиганите: Най-добре си стойте вкъщи!

Джани Инфантино

Световното ще се проведе от 14 юни до 15 юли на 12 стадиона в 11 града, а Русия е напълно готова, посочи Джани Инфантино

Седмица преди началото на световното първенство президентът на ФИФА Джани Инфантино предупреди футболните хулигани да си останат вкъщи. Той увери, че Русия е напълно готова да посрещне Мондиала, информира Би Ти Ви. Международната федерация не вижда причини за притеснения за сигурността по време на турнира.

„Всеки фен, който дойде в Русия, ще бъде посрещнат в безопасна среда, за да празнува. Ако някой пристига, за да създава проблеми, по-добре да си остане у дома”, обяви Инфантино.

Световното ще се проведе от 14 юни до 15 юли на 12 стадиона в 11 града.

„Седмица преди старта можем да кажем, че Русия е 100% готова и целият свят ще го види, когато започнем с мача между домакините и Саудитска Арабия на „Лужники”.

В Русия системата за видеоповторения ще бъде използвана за първи път на световно първенство по футбол. Зрителите ще имат възможност да гледат в реално време спорните ситуации на големи екрани на стадионите.
Сподели:

Коментари (0)

Служебното правителство внася втори закон за удължителен бюджет

Служебното правителство внася втори закон за удължителен бюджет

Служебният финансов министър Георги Клисурски заяви, че ще предложат удължителният бюджет да не важи само до 31 март, а до приемане на редовния бюджет за 2026 г

Турски F-16 се разби след като излетя от авиобазата си

Турски F-16 се разби след като излетя от авиобазата си

Пилотът е загинал. "В резултат на незабавно започнатите операции по издирване и спасяване беше установено, че нашият самолет е катастрофирал и останките му бяха открити.“

Речта на Тръмп за „Състоянието на съюза“ стана най-дългата в историята

Речта на Тръмп за „Състоянието на съюза“ стана най-дългата в историята

По време на речта си той разкритикува решението на Върховния съд, което отмени неговите глобални мита, като го нарече „много нещастно"