11 Юни, 2026

Шиникова триумфира с титлата по тенис в Шарм ел Шейх, Египет

Изабелла Шиникова, снимка: tennis.bg

Родната ни тенисистка завоюва 27-мата си награда на сингъл в своята кариера от турнири на Международната федерация по тенис

Родната ни националка за купата "Били Джийн Кинг Къп" Изабелла Шиникова триумфира с титлата на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Шарм ел Шейх, Египет.

Турнирът е с награден фонд 15 хиляди долара.

Шиникова водеше в схемата и разгроми на финала поставената на втора позиция София Шапатава от Грузия с 6:1, 6:2 за едва 55 минути игра, след като доминираше по време на цялата игра, съобщават от Топ спорт.

Така българката завоюва 27-ма награда на сингъл в кариерата си от турнири на Международната федерация по тенис (ITF).

 

Сподели:
 БОК показа шокираща мизерия в централата си - наследство от Стефка Костадинова

БОК показа шокираща мизерия в централата си - наследство от Стефка Костадинова

Случаят с централата на БОК е поредният класически пример за български административен абсурд

Бургас става световна сцена на джет ски първенството, 2026

Бургас става световна сцена на джет ски първенството, 2026

От 8 до 12 юли плаж Didi Beach в „Сарафово“ ще бъде арена на скорост, адреналин и безкомпромисни битки по вода. Над 300 състезатели от десетки държави вече са заявили участие.

Стоичков с токшоу, обединяващо спорта с музика, изкуство и технологии на юбилея си

Стоичков с токшоу, обединяващо спорта с музика, изкуство и технологии на юбилея си

Токшоуто ще се състои на 8 октомври 2026 г. в зала "Арена София" на живо, със завръщане на един различен терен, съобщават от Stoichkov the show

Коментари (0)