21 Януари, 2026

Шофьорът, блъснал момиче в София - със 7 наказателни постановления

Шофьорът, блъснал момиче в София - със 7 наказателни постановления

Станимир Стоянов

Това коментира заместник-главният секретар на МВР Станимир Станев

Блъсналият момиче в София има седем наказателни постановления за дребни нарушения. Всички те са му били връчени и са платени. Има и налагани глоби по фиш - за липса на колан, за невключени светлини. Издаден му е и един фиш за каране с превишена скорост през септември. Това коментира в студиото на Нова ТВ заместник-главният секретар на МВР Станимир Станев.

„Шофьорът е на 59 години, с учудващо малък стаж като водач. На над 40 години придобива книжка - опитът му не е толкова голям. Има нарушения в кариерата си като шофьор”, уточни още той.  

Купеният вот

По отношение на предсрочните избори заместник-главният секретар на МВР уточни, че най-много сигнали и досъдебни производства за купен вот има в Монтана, Варна и Шумен.

„Продължава работата по разследването на този вид престъпления. Надявам се да стигнем докрай - това е амбицията и целта ни. Когато имаме категорични данни, ще ги обявим”, добави той.

Взривът на Кримския мост

Относно взрива на Кримския мост той препотвърди, че според информацията България няма нищо общо със случая. Спекулациите по темата определи като политически.
Сподели:

Коментари (0)

Жители на Търново и областта се вдигнаха против строеж на кариера край с. Балван

Жители на Търново и областта се вдигнаха против строеж на кариера край с. Балван

Днес в Регионалната екоинспекция за втори път ще заседава експертен екологичен съвет, който трябва да вземе решение дали да даде ход по изпълнението на проекта

Правната комисия реши: Сканиращи устройства ще броят бюлетините

Правната комисия реши: Сканиращи устройства ще броят бюлетините

Надежда Йорданова от ПП-ДБ нарече продължилото над 14 часа заседание, приключило в малките часове в сряда, „атентат на изборния процес“

„Oпepaция Hищoжeн“! Студенти блокираха кабинета на Сарафов:  Нaпycни  зaвинaги!

„Oпepaция Hищoжeн“! Студенти блокираха кабинета на Сарафов: Нaпycни  зaвинaги!

Oт нeфopмaлнoтo oбeдинeниe нa възпитaници нa yнивepcитeтитe в cтpaнaтa пpoчeтoxa и пpoĸлaмaция