Животът в Русия за много дипломати се превърна в лична трагедия, оплакват се агентите
Шпиони на ГРУ, изгонени от Европа, написаха писмо до Владимир Путин, оплаквайки се от условията на живот в Русия, пише Бесарабски фронт.
В по-голяма конкретика агентите се оплакват, че в Москва няма достойни работни места за жените им, добри училища и детски градини за децата им.
„За много офицерски семейства неочакваното напускане на дипломатически мисии се превърна в лична трагедия и породи множество проблеми. Много съпруги, почти всички с висше образование, тръгнаха сами да си търсят работа, но просто няма достойни професии и заплати”.
Какво стана с приказките за загниващия Запад", питат агентите на ГРУ руския президент.
Източник: Інформаційний спротив
Още от Свят
САЩ са наложили санкции на шефа на Международния наказателен съд
Този ход е поредната ескалация в кампанията на администрацията на Тръмп срещу базирания в Хага съд, създаден през 2002 г. от международната общност за преследване на военни престъпления, геноцид и престъпления срещу човечеството
Уволниха банкер на Кремъл, предрекъл поражение на Русия във войната с Украйна
„Изоставаме. Губим както технологичната, така и икономическата конкуренция в света. И, както вече казах, губим я не само от Китай и САЩ, но в някои отношения я губим и от Украйна“, заяви Андрей Клепач
WSJ: Какво стои зад заплахата на Тръмп да бомбардира Оман, на който разчиташе за Ормуз
Белият дом заявяваше седмици наред, че Иран е близо до подписване на ядрена сделка и че Оман може да съдейства за повторното отваряне на Ормузкия проток