"Ще бъдем разумна и твърда опозиция" - Николай Нанков, зам.-председател на регионалната комисия в НС
"Ще вложа цялата си експертиза в усилията си да защитавам интересите на гражданите в законодателството в двата ресора - не с шум, а с незаобиколими аргументи"
Депутатът от ГЕРБ Николай Нанков, който беше избран за заместник-председател на Комисията по регионална политика в Народното събрание, се ангажира, че коалицията ГЕРБ-СДС ще подкрепя разумните предложения, но ще бъде твърда опозиция.
"Благодаря на колегите, които ми гласуваха доверие да заема отговорните позиции на заместник-председател на парламентарната Комисия по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление, както и член на Комисията по околната среда и водите.
Ще вложа цялата си експертиза в усилията си да защитавам интересите на гражданите в законодателството в двата ресора - не с шум, а с незаобиколими аргументи." - заяви той в профила си във Фейсбук.
"С колегите от ГЕРБ-СДС ще подкрепяме разумните предложения, но няма да пестим критики при опасност от грешки, които биха ощетили живеещите в цялата страна. Ще бъдем разумна и твърда опозиция. Със силен глас и без компромиси." - увери Нанков.
Още от България
Скандално: Правителството на Радев закрива Комисията по досиетата, за да топи бюджетния дефицит
Предложението идва само ден след като Гълъб Донев си назначи за съветник обявен за човек на ДС под псевдонима "Майстора"
Слънчево преди обяд, облачно след пладне - с дъждове на изток
Максималните температури ще бъдат между 28° и 33°, за София - около 28
Дипломатическият скандал с РСМ стигна до НАТО, МВнР отрече да е огласило нотата за семейството на Мицкоски
Твърди се, че е заснет оригинален документ, който представлява дипломатическа кореспонденция между институциите на двете държави