"Ще бъдем разумна и твърда опозиция" - Николай Нанков, зам.-председател на регионалната комисия в НС
"Ще вложа цялата си експертиза в усилията си да защитавам интересите на гражданите в законодателството в двата ресора - не с шум, а с незаобиколими аргументи"
Депутатът от ГЕРБ Николай Нанков, който беше избран за заместник-председател на Комисията по регионална политика в Народното събрание, се ангажира, че коалицията ГЕРБ-СДС ще подкрепя разумните предложения, но ще бъде твърда опозиция.
"Благодаря на колегите, които ми гласуваха доверие да заема отговорните позиции на заместник-председател на парламентарната Комисия по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление, както и член на Комисията по околната среда и водите.
Ще вложа цялата си експертиза в усилията си да защитавам интересите на гражданите в законодателството в двата ресора - не с шум, а с незаобиколими аргументи." - заяви той в профила си във Фейсбук.
"С колегите от ГЕРБ-СДС ще подкрепяме разумните предложения, но няма да пестим критики при опасност от грешки, които биха ощетили живеещите в цялата страна. Ще бъдем разумна и твърда опозиция. Със силен глас и без компромиси." - увери Нанков.
Още от България
Обществено обсъждане на 30% скок в цените на винетките от 1 август
Сегашните постъпления от винетки покриват базови нужди, оставяйки инфраструктурата без необходимия дефицит на защитни елементи, пише в проекта за новите цени, който е публикуван за обществено обсъждане от Министерството на регионалното развитие и благоустройството
Мартин Димитров: Правителството закрива Комисията по досиетата, крият агентите, връщат ни към мракобесното минало
Комисията трябва да остане и да стане по-ефективна финансово и оперативно, настоява депутатът
Икономистът Никола Янков: Отчайващ бюджет - а нямаме рецесия, бедствия или война
„В бюджета липсват всички реформи, няма съкращаване на разходи"