25 Юли, 2026

Ще има протести до оставка на Кошлуков

Ще има протести до оставка на Кошлуков

С викове "Оставка" тази вечер граждани поискаха освобождаването на програмния директор на Българската национална телевизия (БНТ) и водещ на предаването "Още от деня", Емил Кошлуков. Ораторите дадоха ултиматум, че ако до утре няма реакция от ръководството на Обществената телевизия и Кошлуков не напусне поста си, гражданите ще се събират всяка вечер на протест, пише actualno.com.

Припомняме, че в предаването "Още от деня" в петък (9 февруари) Кошлуков направи неприличен жест - показа среден пръст в ефир. Тогава в предаването участваха съпредседателят на "Зелените" Борислав Сандов и бившият екоминистър от първия кабинет на Бойко Борисов Нона Караджова, които коментираха ситуацията около Национален парк "Пирин".

Сподели:
Динамично време и днес - ще продължи ли захлаждането

Динамично време и днес - ще продължи ли захлаждането

Максималните температури ще бъдат между 24° и 29°, в София - около 24°, с тенденция леко да се покачват през следващите дни 

Йотова ще се кандидатира за президент, запя с путинския наратив: Не трябва да се насърчава войната в Украйна!

Йотова ще се кандидатира за президент, запя с путинския наратив: Не трябва да се насърчава войната в Украйна!

"Коалицията на желаещите не трябва да се нарича така, а коалиция на желание, защото желаещи има, но резултати и реализъм липсват", казва тя

ГЕРБ:  „Прогресивна България“ да се извинят на българските граждани за Бюджет 2026

ГЕРБ: „Прогресивна България“ да се извинят на българските граждани за Бюджет 2026

По думите ѝ приетата финансова рамка е коренно различна от първоначалния проект и ще има сериозни последици за държавните финанси.

Коментари (0)