25 Април, 2026

Шварценегер продаде за шестцифрена сума часовника си, заради който бе арестуван

Шварценегер продаде за шестцифрена сума часовника си, заради който бе арестуван

Арнолд Шварценеген

Арнолд Шварценегер продаде часовника, заради който беше задържан от митническите власти в Германия, съобщи ДПА, цитирана от БТА. Луксозната вещ на актьора и бивш американски политик беше продадена за 270 000 евро на благотворителен търг.

Аукционът е организиран за набиране на средства в подкрепа на климатични инициативи. Първоначалната цена на часовника на Шварценегер е била 50 хил. евро.

По-рано през тази седмица холивудската звезда беше задържан за кратко от германските митничари на летището в Мюнхен заради това, че не е декларирал луксозния часовник. Впоследствие беше освободен. Актьорът се съгласи да плати мито за личния си часовник, съобщиха от Инициативата за климата на Шварценегер, въпреки факта, че "това е некомпетентно разследване, комедия от грешки, която може да се превърне в много забавен полицейски филм".

Актьорът е планирал да присъства на ски състезанието "Ханенкам“ в курорта Кицбюел в Австрийските Алпи.

Сподели:

Коментари (0)

Христо Стоичков гласува и отсече: Изпълних своя дълг

Христо Стоичков гласува и отсече: Изпълних своя дълг

"Гласуването е начинът на всеки един от нас да е съпричастен към живота в родината ни, където и да се намира по света", написа Камата

Руска блогърка, бивша на Гришо, принуди Кремъл да отговори на нейни критики към Путин

Руска блогърка, бивша на Гришо, принуди Кремъл да отговори на нейни критики към Путин

Виктория Боня, която има близо 13 милиона последователи в социалната мрежа Инстаграм, разкритикува също прекъсването на достъпа до интернет от руските власти. О

Тръмп свали пост със свое изображение в образа на Исус след вълна от възмущения

Тръмп свали пост със свое изображение в образа на Исус след вълна от възмущения

На изтритото изображение той е обграден от божествена светлина, излъчвана от ръцете му, докато лекува болен мъж в болнично легло