23 Март, 2026

Волен Сидеров: Ходът на Борисов да иска оставки е правилен

Волен Сидеров: Ходът на Борисов да иска оставки е правилен

Волен Сидеров

Не очаквам заради това да има проблеми в управляващата коалиция, заяви председателят на ПГ "Обединени патриоти"

Председателят на ПГ "Обединени патриоти" Волен Сидеров определи хода на премиера Борисов да поиска оставките като правилен. Пред БНРСидеров каза, че този ход няма да доведе до проблеми в управляващата коалиция и че очаква да бъде правилно разбран от обществото.

"Аз не виждам никакъв проблем в това, че премиерът сменя министри, това е правото на министър-председателя да определя екипа си и с кого да работи. В случая става дума и за министри, от квотата на ГЕРБ, така че няма как да има претенции от Обединените патриоти", заяви лидерът на "Атака".

Сподели:

Коментари (0)

"Алфа Рисърч" и „Маркет Линкс“ се разминават сериозно за резултатите от изборите

"Алфа Рисърч" и „Маркет Линкс“ се разминават сериозно за резултатите от изборите

Сред водещите проблеми, които трябва да бъдат решени от народните представители в първите им 100 дни, анкетираните от „Алфа Рисърч“ посочват – „доходи и стандарт на живот“

Със заповед на  Надежда Нейнски се създава звено против дезинформацията и борба с хибридните заплахи

Със заповед на Надежда Нейнски се създава звено против дезинформацията и борба с хибридните заплахи

Механизмът ще се оглавява от посланика със специални поръчения по изграждане на устойчивост  Мария Спасова, а контрол над дейността ще упражнява заместник-министър Велизар Шаламанов

Пеевски: Срамно е решението на служебния кабинет да сезира КС за Съвета за мир

Пеевски: Срамно е решението на служебния кабинет да сезира КС за Съвета за мир

"Саботирането на изпълнението на стратегически решения, които са изцяло подчинени на гарантирането на националната сигурност на страната чрез дела в КС показва ясно зависимостите и обвързаностите на служебния кабинет"