Волен Сидеров отново хвана палките и се развихри на барабаните. След като преди време акомпанира на младата попзвезда Гери-Никол, сега направи група с утвърдената фолкдива Преслава.
Той се раздаде максимално по време на коледното парти на „Атака”, а видео от изпълнението бе разпространено от партийната телевизия „Алфа”.
Сидеров стана част от Scotch Time Band и облечен с костюм с папионка седна на барабаните. А на кадрите се вижда как направо плува в свои води по време на изпълнението на един от хитовете на Преслава - „Лъжа е”.
Русото острие на „Атака” Миглена Александрова пък явно не тъжи, че вече не е депутатка, след като в парламента се върна лидерът на НФСБ Валери Симеонов и кърши здраво снага по време на изпълнението.
Вижте изпълението на Сидеров и Преслава тук
Още от Лайф стайл
Круизна компания предлага 4-годишно бягство от втория мандат на Тръмп
Круиз за 1 г. „Бягство от реалността“, за 2 г. - „Средносрочен избор“, 3 г. - „Навсякъде, но не у дома“, 4 г. - „Прескочи напред“
Синът на кралица Камила издаде тайната рецепта за пилешката ѝ супа
"Храната е призма, през която може да видим много неща$
Прегръдките на сбогуване - само 3 минути