Пред сградата на ведомството служителите му изчакват да приключи проверката
Министерство на отбраната е евакуирано заради постъпил анонимен сигнал за бомба в сградата, предаде БГНЕС.
Сигналът е подаден на телефон на министерството, час преди края на работния ден за работещите там - към 16 часа. От МВР заявиха, че служители на полицията веднага са изпратени на мястото и са извършили проверка.
Не е открито нищо притеснително. Към 18 часа пред сградата на оглавяваното от Красимир Каракачанов ведомство служителите му изчакват да приключи проверката.
Още от Улицата
САЩ и Китай изпитаха ударите на едни от най-тежките пясъчни бури от десетилетия
Основните източници на прах са големите пустини, като Сахара в Африка, Гоби в Азия и Арабската пустиня в Близкия изток. Макар явлението да е естествен процес, все по-голяма роля за него играят лошото управление на водните и земните ресурси, сушата и деградацията на околната среда.
Автомобил се вряза в банков клон в Монтанско, крадците опитаха да отмъкнат банкомата с пенсиите
Сигналът за престъплението е получен в 04:22 ч. в нощта на 7 юли в районното управление в Лом.
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА