СГС отмени ршението за домашен арест
Васил Михайлов - синът на пернишкия прокурор Бисер Михайлов, се връща в ареста, предаде БНР.
Софийският градски съд отмени решението на първоинстанционния съд от миналата седмица, с което беше потвърден домашният арест на Михайлов.
В съдебната зала днес стана ясно, че има свидетелски показания, че 18-годишният младеж е напускал дома си.
Определението е окончателно.
Михайлов не беше в съдебната зала. Сега служители на Съдебна охрана трябва да го отведат от дома му в Перник в ареста на Националната следствена служба.
Той е обвинен в нанасяне на побой над свои съграждани. Задържан бе през юни т.г. в хода на специализирана полицейска операция.
Още от Закон и ред
Психологът Иван Игов за убийството в Пловдив: Това е поведение на социопати, създадени от държава, семейство, общество
„Аз смятам, че са били замесени някакви субстанции, защото не намирам обяснение как ще измъчваш един човек, който най-вероятно се е молил и плакал, но нищо от това не ги е трогнало“
Адвокат Димитър Марковски за убийството в Пловдив: Не съм виждал такъв садизъм от непълнолетни, безпрецедентно е
„Във всички случаи един убиец се създава с времето"
Петима от задържаните по случая с фентанила остават в ареста
В началото на заседанието защитниците настояха делото да бъде преместено в София, но поне за момента то остава в Русе