След 11-годишно отлъчване
Ръководителите на външните министерства на страните на Арабската лигата решиха да върнат Сирия в регионалната организация след 11-годишното й отлъчване.
Това съобщи официалният представител на иракското външно министерство Ахмед ал Сахаф в неделя.
„Съветът на арабските външни министри реши да върне на Сирия нейното място в Лигата на арабските държави“, посочва дипломатът, цитиран от телевизионния канал „Ал Сумария“. /БГНЕС
Още от Свят
Безсънна нощ в Украйна: След руска атака с 142 дрона и 8 ракети пламнаха пожари, двама пострадаха
Украинската противовъздушна отбрана е успяла да свали или неутрализира всички балистични ракети, една от противокорабните ракети и 125 дрона
Натовски адмирал с шокиращо разкритие кой диктува на Путин да влезе ли във война с НАТО
Нидерландският адмирал Роб Бауер, бивш председател на Военния комитет на Алианса, разнищи коварната игра на Пекин в бъдещ конфликта на Русия с НАТО
Студентите в Сърбия отново изригнаха - искат предсрочни избори
Сръбският президент е изправен пред масови протести в последните две години, но съвсем няма намерение да излиза от политиката - готви се да последва Румен Радев