18 Юни, 2026

Слънчево, температурите се понижават

Слънчево, температурите се понижават

Максимални температури между 10° и 15°

Днес ще бъде слънчево. Ще духа слаб и умерен източен вятър, съобщава НИМХ към БАН.

Дневните температури ще се понижат и максималните ще бъдат между 10° и 15°, за София - около 12°.

Атмосферното налягане ще бъде по-високо от средното за месеца и през деня ще остане без съществена промяна.

В планините ще бъде слънчево. По високите била и върхове ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 8°, на 2000 метра - около 3°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 10° и 12°. Температурата на морската вода е 17°. Вълнението на морето ще бъде около 3 бала.

Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 6 мин. и залязва в 17 ч. и 14 мин. Продължителност на деня: 10 ч. и 8 мин. Луната в София изгрява в 11 ч. и 13 мин. и залязва в 19 ч. и 29 мин. Фаза на Луната: четири дни след новолуние.

Сподели:
The Telegraph: Украйна взема надмощие във войната, а това поставя Запада под удар

The Telegraph: Украйна взема надмощие във войната, а това поставя Запада под удар

Според Кофлин руската армия губи всеки месец около 30 000 души убити и ранени, а икономиката изпитва все по-силен натиск заради продължителната война

Иван Демерджиев: Пеевски ми връчи медал със сигнала до прокуратурата

Иван Демерджиев: Пеевски ми връчи медал със сигнала до прокуратурата

"Твърденията за склоняване на свидетели и фабрикуване на сигнали не са просто върхът на политическото лицемерие, а са чиста форма на психологическа пародия",

На „Рамщайн“ обявиха нова помощ за Украйна: Милиарди долари и 700 крилати ракети  само от Нидерландия

На „Рамщайн“ обявиха нова помощ за Украйна: Милиарди долари и 700 крилати ракети само от Нидерландия

Според Фьодоров срещата е преминала под мотото „Прозорец на възможностите“, тъй като Украйна е успяла да постигне резултати в редица направления на войната, а партньорите ѝ виждат възможност за засилване на подкрепата

Коментари (0)