7 Юли, 2026

Славчо Атанасов към опозицията: С оставката на Караянчева влязохте в политически капан

Славчо Атанасов към опозицията: С оставката на Караянчева влязохте в политически капан
Славчо Атанасов

Депутатът от Обединените патриоти Славчо Атанасов защити председателя на Народното събрание Цвета Караянчева. Припомняме, че вчера народните представители от БСП и ДПС събраха 97 подписа за оставката на Караянчева. Бившият кмет на Пловдив констатира, че колегите му от опозицията са влезли в политически капан. Той подчерта, че не е симпатизант на ГЕРБ в града под тепетата, но констатира, че Цвета Караянчева не е откраднала пари за разлика от лидерка на партия от Крушовица, която на 28 години е станала приватизаторка.

Според Славчо Атанасов, БСП и ДПС са направили копи-пейст на аргументите си срещу председателя на парламента. "И преди сме чували при искане на оставки аргументите, че председателят на парламента не познава конституцията и че е арогантна. ДПС не може да преглътне, че Цвета Караянчева още през 2009 г. стана депутат от Кърджали. Имало е много по-нисък рейтинг на Народното събрание от сегашния по времето на Жан Виденов и в края на управлението на Иван Костов", констатира Атанасов. 

Сподели:
 Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

От подписването му през 2023 г. до днес натрупаната сметка за страната вече надхвърля 1 млрд. лв.

Радев склони Ердоган:  "Чудесният"  договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

Радев склони Ердоган: "Чудесният" договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

По време на разговора бе отчетена позитивната тенденция на нарастване на двустранния стокообмен, който се равнява на 9 млрд. евро

Ивайло Мирчев: Българските служби нямали информация за връзки на патриарх Кирил с КГБ! Ето документите, г-н министър

Ивайло Мирчев: Българските служби нямали информация за връзки на патриарх Кирил с КГБ! Ето документите, г-н министър

Те показват, че дейността на Кирил Виборгски в Световния съвет на църквите е била част от оперативна линия, изпълнявана съвместно с Управление 05 на КГБ.

Коментари (0)