5 Декември, 2025

Слави Трифонов към колегите си: Да се разходим в парка, може да ни е за последно

Слави Трифонов към колегите си: Да се разходим в парка, може да ни е за последно

„Ние сме лошите в страшния филм“

Лидерът на ИТН Слави Трифонов предложи на колегите си да се разходят в парка с ироничен намек за евентуални присъди по заведените срещу тях дела.   

"Влизам днес в офиса, сядам и гледам до мен само подсъдими и бъдещи пандизчии. Сценаристите ги съди Лена Бориславова заради песничката за „Кака Лена“.

Тошко Йорданов го съди Асен Василев заради откраднатия софтуер. А мен ме съди Настимир Ананиев, но не знам точно за какво." - написа Трифонов в профила си във Фейсбук.

"Погледнах в очите другите подсъдими, видях тяхната болка, и често казано дори на мен ми стана малко мъчно. Казах си: „Гледай, какво нещо е – логиката подсказва, че чувствителни трябва да сме ние, все пак ние идваме от творчеството и изкуството, а рожбите на икономическите университети трябва да са корави и финансови акули, а то обратното…“. Пих по едно кафе с колегите и им казах: „Дайте да се разходим в парка.“ Те казаха: „Защо, Слави”, а аз казах: „Защото може да ни е за последно!“ 
И сега ще цитирам текста на единия от подсъдимите, песента, в която се пее: „Ние сме лошите в страшния филм“.
А в припева думите са, като че ли, точно за нежните и чувствителни души от "Продължаваме Промяната".
В припева се пее: „Изпратете ни без плач момичета, забравете даже наш'те имена. Копелета гадни бяхме всичките, ала така ни обичахте!“, написа още Трифонов. /БГНЕС


Сподели:

Коментари (0)

Тристранката се събира на ключова среща за Бюджет 2026

Тристранката се събира на ключова среща за Бюджет 2026

Управляващи, синдикати и бизнес ще търсят формула, която да позволи актуализиране на план-сметката така, че да отрази интересите на всички страни

ПП-ДБ с вот на недоверие днес срещу правителството на Желязков

ПП-ДБ с вот на недоверие днес срещу правителството на Желязков

Другата седмица, когато се дебатира вотът, ще има още по-голям протест, заканиха се от коалицията. Мотото ще бъде: „Стига!  Достатъчно! Дайте шанс на бъдещето на България.“

Облачно с валежи и мъгли, значителни дъждове на югозапад

Облачно с валежи и мъгли, значителни дъждове на югозапад

Ще духа умерен, в източните райони и временно силен източен вятър. Максималните температури ще са между 8° и 13°, в София - около 9°.