22 Февруари, 2026

След обяд над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време

След обяд над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време

Mano banana

Минималните температури ще са между минус 6° и минус 1°, максималните - между 2° и 7°, по-ниски в североизточните райони.

Облачността от запад ще се разкъсва и намалява. След обяд над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време. Ще духа до умерен вятър от запад-северозапад, в Източна България – от северозапад. Минималните температури ще са между минус 6° и минус 1°, максималните - между 2° и 7°, по-ниски в североизточните райони. В София минималната температура ще бъде около минус 3°, максималната – около 5°.
    
По Черноморието до обяд облачността ще е значителна и на отделни места все още ще превалява сняг. След обяд валежите ще спрат и облачността ще се разкъсва и намалява. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 5° и 7°. Температурата на морската вода е 5°-6°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.
    
В планините ще бъде облачно със снеговалежи, но постепенно ще спират и облачността ще се разкъсва и намалява. Ще духа умерен вятърът от север-северозапад. По планинските проходи все още ще има условия за виелици и навявания. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 0°, на 2000 метра – около минус 5°.
  

Сподели:

Коментари (0)

"Създателката" Корнелия Нинова: Крум Зарков подкрепи  "третия социален пол" и се разделихме

"Създателката" Корнелия Нинова: Крум Зарков подкрепи "третия социален пол" и се разделихме

Не вижда "нова посока" в БСП, защото връщат Станишев с Истанбулската конвенция, плоския данъ, и прегръдката с ДПС

„Да, България“ в Кърджали: Моделът на ДПС се пропуква

„Да, България“ в Кърджали: Моделът на ДПС се пропуква

Депутати от партия се срещнаха с бизнеса, пред който заявиха, че на тези избори България има шанс за истинско европейско развитие

Огнян Минчев: Европа трябва да върви по своя път на стратегическа еманципация

Огнян Минчев: Европа трябва да върви по своя път на стратегическа еманципация

"Ако не е единна стратегическа общност, тогава ще стане жертва на хегемонни позиции, които ще идват не само от другата страна на Атлантическия океан, но също от Москва и Пекин", udpld jfx