7 Юни, 2026

След потопа остава бедственото положение в Пирдоп и Тетевенско

След потопа остава бедственото положение в Пирдоп и Тетевенско

Десетки къщи бяха наводнени, водата отнесе и пътища и мостове

Бедственото положение в Тетевенско остава, докато не бъде гарантирана сигурността на хората.

Водата в този район взе жертва. 36-годишен мъж  загина при инцидент под връх Червен край Тетевен, докато се опитвал да премине през придошлите води. 

Десетки къщи бяха  наводнени, водата отнесе и  пътища и мостове.

Бедствено е положението и в Пирдоп. След проливните дъждове две реки излязоха от коритата си и наводниха части от града.

Река Славци разруши подпорните стени и се активизира старо свлачище.

Пороите наводниха и участък от подбалканския път София-Бургас. 

Сподели:
Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“!  Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Плевнелиев: Следя казуса с „Баба Алино“! Не може да има половин прозрачност и половин върховенство на закона

Бившият държавен глава отбеляза, че по случая „Баба Алино“ все още не е чута официалната позиция на ДНСК.

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Ще поведе ли патриарх Даниил хомофобско шествие?

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Тома Биков: Направихме твърде много компромиси с ДПС и ПП-ДБ

Депутатът беше категоричен, че отговорността за настоящото управление е изцяло на президента Румен Радев и „Прогресивна България“

Коментари (0)