8 Април, 2026

Случаен минувач намери печелившия тото фиш за 7 милиона в Морската градина в Бургас

Случаен минувач намери печелившия тото фиш за 7 милиона в Морската градина в Бургас

Преди няколко дни късметлия от Бургас спечели от тотото над 7 000 000 лева. Печелившият още не се е появил, но вчера се случи нещо наистина уникално. Никола Тодоров, който се разхождал в Морската градина в града заедно със своето семейство, намерил попълнен фиш от тотото на земята.

Човекът прибрал фиша, за да го пусне по-късно, тъй като решил, че това си е късмет, от който не трябва да бяга. Когато отишъл в тото пунктa обаче, се оказало, че фишът е попълнен с комбинацията, с която преди  дни са спечелени над 7 000 000 лева, а именно – 42, 8, 5, 21, 39, 41.

Никола преценил, че това е знак от съдбата и незабавно пуснал намерения фиш. Решил да направи подарък на себе си и да попълни още един, само че с рождените дати на членовете на семейството си. Сега той очаква днешния тираж с нетърпение и вярва, че един от двата фиша ще му донесат милионния джакпот от “6 от 49”, тъй като играта беше рестартирана веднага с нови 2 000 000 лв. Голямата сума в „Тото 2 – 6 от 49“ нараства и ще продължава да се трупа, докато не бъде спечелена отново. За 77-ия тираж прогнозният джакпот в играта е 2 150 000 левa. Още днес някой може да стане поредният 97-и тото милионер на България.  

Сподели:

Коментари (0)

EUobserver: Огромна манипулация помпа рейтинга на Румен Радев по модела на Джорджеску

EUobserver: Огромна манипулация помпа рейтинга на Румен Радев по модела на Джорджеску

„Информационната среда в България вече се оформя от сили, които никой не контролира или разследва, а изглежда и никой не бърза особено да ги разбере“, пише в свой коментар изданието

Нанков показа хладнокръвие в една откровено токсична среда

Нанков показа хладнокръвие в една откровено токсична среда

Хората искат резултати, а не шарени картинки и чертежи

Илияна Йотова учи САЩ, Израел и Иран на ум и разум: Хората очакват мъдрост, а не сила

Илияна Йотова учи САЩ, Израел и Иран на ум и разум: Хората очакват мъдрост, а не сила

"Повече от всякога е необходимо да се върнем към основните принципи на международното право и дипломацията", заяви тя