3 Август, 2026

Служители на градския транспорт ще блокират центъра на София в час пик, искат по-високи заплати

Снимката е илюстративна: архив

Протестът, който започва в 8 ч. сутринта на 14 април, е организиран от двете най-големи синдикални организации КНСБ и КТ "Подкрепа"

На 14 април, в понеделник, центърът на София ще бъде изцяло блокиран рано сутринта заради протест на служители от столичния градски транспорт. 

Протестът е организиран от двете най-големи синдикални организации КНСБ и КТ "Подкрепа".

Предвидено е той да започне в 8 ч., съобщават от Дневник. Ще бъдат затворени за движение кръстовището на бул. "Драган Цанков" с бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" (метростанция "Стадион Васил Левски").

Блокирани ще са също кръстовището на "Орлов мост" и това на площад "Македония". 

От трите точки ще тръгнат и шествия, които ще преминат покрай сградите на Министерството на финансите и Столичната община.

Сподели:
ФАЦ: Опитът на Радев да обвърже преговорите за американските самолети с премахването на визите се провали напълно.

ФАЦ: Опитът на Радев да обвърже преговорите за американските самолети с премахването на визите се провали напълно.

Военни експерти също посочват, че едва ли е в интерес на Техеран да атакува държава членка на НАТО заради няколко самолета-цистерни

Стартира гражданска инициатива за референдум и избор на нов национален празник

Стартира гражданска инициатива за референдум и избор на нов национален празник

Настояваме президентът на Република България да упражни правото си по чл. 10, ал. 1, т. 2 от Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление (ЗПУГДВМС) и да направи предложение до Народното събрание за произвеждане на допитването

Николай Нанков: Правителството взема средства от Северозапада, за да ги даде на София

Николай Нанков: Правителството взема средства от Северозапада, за да ги даде на София

"Всички я обичаме като столица, но не може само тя да получава субсидии"

Коментари (0)