Мъжът е сложил край на живота си като се е обесил
Публикувано във факти.бг: Потресаващ инцидент е станал в Националната следствена служба (НСС) в столицата, съобщава Блиц, позовавайки се на свой източник.
В сградата, която се намира на столичния булевард. „Доктор Г. М. Димитров“ 42, един от арестантите е намерен мъртъв.
Мъжът е сложил край на живота си като се е обесил в килията, в която е бил тикнат.
Самоубилият се е 56-годишният Кирил Мицев.
На този етап от МВР и Националната следствена служба няма изнесени данни за случилото се.
Зловещият инцидент се е разиграл по-рано днес около 14:30 часа.
Фактор
В сградата, която се намира на столичния булевард. „Доктор Г. М. Димитров“ 42, един от арестантите е намерен мъртъв.
Мъжът е сложил край на живота си като се е обесил в килията, в която е бил тикнат.
Самоубилият се е 56-годишният Кирил Мицев.
На този етап от МВР и Националната следствена служба няма изнесени данни за случилото се.
Зловещият инцидент се е разиграл по-рано днес около 14:30 часа.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.