Клара Цеткин и Роза Люксембург губят смисъл, ако е отправена молитва към Бога
Константин Мишев
На какво попаднах във "Фейсбук". Утре (вече днес) е 8-ми март... и молба към Богородица да закриля всички жени и майки.
И се замислих --- това перверзия ли е? На един атеистичен празник да се търси закрилата на Божията майка? Или е нещо съвсем нормално за хора, които хем се радват на така наречения международен ден на жените, хем се молят на Дева Мария? Тъй като просто така са били възпитавани и не съзнават, че
8-ми март и Богородица няма как да бъдат сложени заедно
Или пък нещо трето. Христос е любов и защо да не бъде помолена неговата майка да помага на жените? Дори на тази дата.
И както е казал Славейков: ЖЕСТОКОСТТА МИ СЕ СЛОМИ.
Ами ако ви харесва - празнувайте дори на 8-ми март. И ако потърсите Божията благодат - потърсете тази благодат дори и днес.
В един момент Клара Цеткин и Роза Люксембург губят смисъл, ако е отправена молитва към Бога.
Още от Смотаняци
Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни
От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката