2 Юли, 2026

Бойко рита с Бистришките тигри на пук скандалите в държавата

Въпреки скандалите в държавата, които от дни се вихрят около избора на Венета Марковска за конституционен съдия, премиерът Борисов няма да пропусне важния мач, който  “футболните лагенди” ще играят от 17 часа на стадион “Берое” в Стара Загора,  съобщи Дарик радио. 

Организаторите на финала Българският футболен съюз, Аматьорска футболна лига и Община Стара Загора със сигурност няма да останат разочаровани. А многобройна публика ще има шанс да скандира за своя премиер, преборил днес руския гигант “Газпром” след договорената нова цена на газа, която ще е с цели 20 % по-ниска.

Футболът зае пространството в Гранитната зала на МС веднага след подписването на газовите договори. В неформален разговор с шефа на "Газпром", който не можа да обясни защо си е харесал отборът на Левския, Борисов елегантно го измъкна, като се пошегува че искал руснаците от "Газпром" да вземат да спонсорират неговите "Бистришки тигри", но Милер не ги харесал.

Сподели:
Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Митрополитите демонстрират познания - много добър (5) и отличен (6)

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки

Коментари (0)