24 Юли, 2026

Камелия Воче след скандал пред дилема - да си тръгне или да остане в Къщата

Камелия Воче след скандал пред дилема - да си тръгне или да остане в Къщата

След невъобразим скандал в Къщата на "ВИП Брадър" (VIP Brother) между Камелия Воче, Албена Вулева и Людмила, Воче бе на крачка да прекрати участието си в реалитито. Живо включване от страна на Големия брат обаче разколеба певица, която преосмисли решението и в последна сметка остава в шоуто.

На въпрос каква е причината тя да се откаже от емоционалното решение, Воче каза:

"На първо място – атмосферата, която ми дават всички останали присъстващи съквартиранти, с които започнах моята игра. Естествено – начинът, по който прочетох в техните очи желанието им да ме накарат да не се отказвам".

Освен това вече са ясни и всички номинирани, които ще се борят за оставане в Къщата - Ели Гигова, Жени Калканджиева и съпругът ѝ Тачо, Албена Вулева, Камелия Тодорова, Камелия Воче и Зорница Линдарева.

Албена Вулева от години се слави със скандалната си репутация. Тя е заклеймявана от известните, а във "ВИП Брадър" беше приета с резерви от съквартирантите.

След влизането на майка ѝ - Людмила, Вулева беше определена като “по-малкото зло”, а майка и дъщеря създадоха най-силния отбор по късане на нерви, който тази Къща е виждала.

Най-потърпевша от дуета Вулеви бе Камелия Воче.

Сподели:
Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика

 С шестокрак кон и сръбски храм кметът на Скопие посреща гостите в столицата на Северна Македония

С шестокрак кон и сръбски храм кметът на Скопие посреща гостите в столицата на Северна Македония

През последните две години властите в столицата на западната ни съседка напълно блокираха евроинтеграцията на страната, която е придружена с агресивна антиевропейска риторика

Коментари (0)