14 Май, 2026

Кандидат-готвач "извади от гроба" баскетболна легенда в ефир

Кандидат-готвач "извади от гроба" баскетболна легенда в ефир

Участникът в предаването "Мастър шеф" Боян се изложи в национален ефир. Бургазлията призна, че като малък е намерил куче на улицата, което е прибрал вкъщи. След три години обаче се оказало, че животното било собственост на легендарния баскетболист и негов съгражданин Бойчо Брънзов, призна кулинарът пред БТВ. Кандидатът за професионален готвач Боян реши за първи път да се извини публично за "кражбата" на Брънзов, който обаче почина през 2003 г. Младият талант в кухнята заяви, че не е знаел, чие е кучето. След като разбрал, вече било късно, тъй като домашният му любимец, който също е починал, бил станал част от семейството му. 

Брънзов е роден в село Желязово, Бургаско. Състезава се за ДФС "Ботев", "Черноморец", ЦСКА ­ София "Академик" ­ Варна, а през 1984-1986; треньор на "Нефтохимик" ­ Бургас и на ДЗУ ­ Стара Загора през 1992-1995 г. От 1996 г. до сега спортната зала в Бургас носи неговото име.

Сподели:

Коментари (0)

„Белият дом“ влиза в режим на риалити шоу: Тръмп избира наследник като в „Стажантът“

„Белият дом“ влиза в режим на риалити шоу: Тръмп избира наследник като в „Стажантът“

Докато Ванс изгражда мрежа от донори и влияние в партията, Рубио печели точки като едно от лицата на външната политика на администрацията

Назад към Сталин: Съдът в Москва забрани три сайта с вицове

Назад към Сталин: Съдът в Москва забрани три сайта с вицове

Според съда публикациите на трите сайта съдържали „твърдения, които може да бъдат класифицирани като унизителни за човешкото достойнство"

 Дмитрий Медведев е нащрек: Някой се опитва да ни открадне 1-ви май...

Дмитрий Медведев е нащрек: Някой се опитва да ни открадне 1-ви май...

В съветските времена празникът беше известен като Международен ден на труда и символ на работническата солидарност