6 Февруари, 2026

Първанов "зачеркна" лекарите, вярвал само на карнобатската д-р Куин

Първанов "зачеркна" лекарите, вярвал само на карнобатската д-р Куин

Бившият президент Георги Първанов очевидно няма доверие на лекарите и на пропфесионалните диетолози. Лидерът на АБВ разкри, че спазва съветите само карнобатската лечиелка Дочка Христова, която му помага да е здрав, в добра форма и да сваля килограми, когато преяде, особено по празниците. Бившавата фелдшерка, известна в околията като Доктор Куин от едно именния сериал предписала на Първанов да яде варено месо и повече салати, но само когато почувства глад. Той призна, че следял стриктно съветите на карнобатската лечителка, която дава ценни съвети за младост и как да изцерим организма си от редица болести.

Оказа се, че Първанов спазва нейните правила и при всяко идване в града не пропуска да я посети. Освен, че е фен на Първанов, Дочка Христова се оказа и личен лечител на лидера на АБВ. Самата Дочка Христова се хвали, че се е  освободила от астма, язва, хемороиди и гуша само чрез разделното хранене.

Сподели:

Коментари (0)

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Маями си сдоби с идол - златен Тръмп, издигнат върху пиедестал

Авторът на фамозната скулптура Алън Котрел обаче е крайно недоволен, защото криптоинвеститорите все още не са се изплатили и творбата стои заключена в ателието му

Топ-идиот! Пропагандист  №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск  с ядрено оръжие

Топ-идиот! Пропагандист №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск с ядрено оръжие

Владимир Соловьов добави, че в резултат на такъв ядрен удар Русия ще загуби и собствените си спътници, след което язвително отбеляза, че това не е страшно, защото „така или иначе изоставаме сериозно“ от САЩ

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Нападенията се случват близо до гората Чайбаса. Местните жители панически бягат от домовете си, защото слонът събаря стени и приема всички хора за заплаха.