Според него двамата историци преигравали с открития, а целта на всяка тяхна сензация била искането на нови средства от държавата.
Устатият Вучков скастри набързо и родните спортисти. Според него за тях държавата наливала милиони, а резултатът от трудът им бил минимален. Най-показателна за това била Олимпиадата в Лондон – българският спорт се върна 60 години назад в развитието си. Вучков посъветва спортистите да минат на самоиздръжка и да си търсят спонсори, а не да чакат на държавата.
Дано обаче от неговата уста думите му да стигнат до ушите на премиера Борисов, който покровителства Николай Овчаров и Божидар Димитров, а от спортистите твърди, че бил много доволен.
Още от Смотаняци
Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"
Митрополитите демонстрират познания - много добър (5) и отличен (6)
Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни
От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки